Vícedenní výprava s Vlčaty do Pardubic 16.-18.3.

Bez názvu

Sraz: 16:30 u klubovny. Návrat: do 16.hod. tamtéž

S sebou: PVV, 2 přestupní lístky MHD (nebo Open card / lítačka), baterka (svítící, funkční), hygienické potřeby, jídlo na páteční večeři, karimatka, spacák, kroj nebo krojové tričko + šátek, zápisník+tužka, 500 Kč,

Více: Tentokrát se vydáme do Pardubic. Jedná se o město, které proslulo perníkem a koňskými dostihy. Ale hlavně na tuto výpravu pojedeme společně s vlčaty, takže určitě pojeďte – je to totiž skvělá příležitost, jak mladší kluky poznat a třeba jim i něco předat ze svých zkušeností! Ubytovaní budeme v klubovně Vinice přímo v Pardubicích: https://skauti-pardubice.cz/scv/ Vzhledem k předpokládané velké účasti členů obou oddílů prosíme o potvrzení účasti nejpozději do neděle 11.3. Děkujeme Těšíme se! Více o PVV naleznete na našem webu v záložce PVx.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*