Samhain 4.-6.11.

Již tento víkend se uskuteční tradiční oddílová akce Samhain oslavující nejvýznačnější keltský svátek.

Sraz bude v pátek 17:00 u klubovny a návrat v neděli do 12:00 tamtéž.

Důležité: z důvodu omezené kapacity arcibiskupského altánu na spaní tj. 20 osob prosím o zaslání potvrzujícího mailu/sms o účasti. Honza Král

S sebou: 50 Kč, PVV, 2 litry vody, hábit, pěkné jablko, čajovou svíčku, zavařovačku, jídlo na páteční večeři a sobotní snídani, speciality na žranici vč. pití.

Doplňující informace: Speciality na žranici: např. řízečky, buchty, bábovky, pečené kuře apod. V rámci eráru se bude kupovat ovoce, zelenina, chipsy, pití. Hábit: ideální je juta či látka černé barvy s rukávy nebo sepnutá pod krkem viz. fotogalerie – http://skautizbraslav.rajce.idnes.cz/Samhain_2012/ V neděli 6.11. se od 10:00 koná tradiční běh Terasy 2016, kterého se bude možnost zúčastnit.

Mohlo by se vám líbit...